مدیر صندوق پوشش ریسک: هر بانک بزرگی سرانجام در معرض بیت کوین قرار خواهد گرفت

مدیر صندوق پوشش ریسک: هر بانک بزرگی سرانجام در معرض بیت کوین قرار خواهد گرفت

مدیر صندوق پوشش ریسک: هر بانک بزرگی سرانجام در معرض بیت کوین قرار خواهد گرفت

بیل میلر (Bill Miller)، یک سرمایه گذار کهنه کار می گوید که در نهایت همه بانک های بزرگ، بانک های سرمایه گذاری و شرکت های با ارزش در معرض بیت کوین یا موارد مشابه آن قرار خواهند گرفت. وی گفت که قدرت ماندن بیت کوین

بیانیه های صعودی بیل میلر درباره بیت کوین

تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ در معرض بیت کوین قرار گرفته اند و این باعث گمانه زنی در مورد این موضوع می شود که بقیه آنها چه زمانی این کار را دنبال می کنند. پس از سرمایه گذاری ۴۲۵ میلیون دلاری Microstrategy ، Square در بیت کوین سرمایه گذاری کرد و Paypal یک سرویس ارز دیجیتال را راه اندازی کرد. طبق گزارشات، بیل میلر، سرمایه گذار معروف به CNBC گفت:

من فکر می کنم که هر بانک بزرگ، هر بانک سرمایه گذاری بزرگ، هر شرکت بزرگ بالاخره قرار است در معرض بیت کوین یا موارد مشابه آن قرار گیرد.

وی “طلا یا نوعی کالاها” را به عنوان سرمایه گذاری های جایگزین مانند بیت کوین نامگذاری کرد.

بیل میلر Miller Value Partners را تأسیس کرد و در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر ارشد سرمایه گذاری آن فعالیت می کند. او Opportunity Equity و سهام Income Strategy را مدیریت می کند. میلر پیش از آن، در تأسیس Legg Mason Capital Management و Capital Management Value Trust مشارکت کرده بود. قبل از پیوستن به Legg Mason ، وی به عنوان خزانه دار شرکت JE Baker ، تولیدکننده عمده محصولات برای صنایع فولاد و سیمان خدمت می کرد. او از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۵ هر ساله موفق به شکست S&P 500 می شد.

با اشاره به اینکه قیمت بیت کوین “بسیار بی ثبات” بوده است، این سرمایه گذار مشهور معتقد است که “قدرت ماندن این ارز دیجیتال هر روز بهتر می شود” و خطرات “از بین رفتن ارزش آن” آن بسیار پایین تر از گذشته است. “

میلر همچنین عنوان کرد که بیت کوین یک کلاس دارایی با بهترین عملکرد در سال گذشته، در یک دوره پنج ساله و یک دوره ۱۰ ساله بوده است. وی توضیح داد:

داستان بیت کوین بسیار ساده است، عرضه و تقاضا. میزان عرضه بیت کوین در حدود ۲٫۵٪ در سال در حال رشد است و تقاضا با سرعت بیشتری از آن رشد می کند و تعداد مشخصی بیت کوین وجود دارد.

لازم به ذکر است که این اولین باری نیست که مدیر سابق Legg Mason Value Trust از بیت کوین تمجید می کند. در دسامبر ۲۰۱۷، او عنوان کرد که صندوق MVP 1 وی حدود ۵۰٪ در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

همچنین باید عنوان کرد که بیل میلر تنها مدیر صندوق پوشش ریسکی نیست که ارزش سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را درک می کند. پاول تودور جونز نیز اخیراً عنوان کرد که در بیت کوین یک روند صعودی گسترده را مشاهده می کند و حدود ۲٪ از سهام خود را بر روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده است. مایکل سایلور، مدیرعامل شرکت جونز و میکرواستراتژی نیز، سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را با سرمایه گذاری در سهام اولیه فناوری مانند گوگل، فیس بوک، اپل و آمازون مقایسه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *